מי אנחנו

  • שמואל (סמי) מזון

    יועץ מס

  • יוסף מזון

    יועץ מס

מזון. חשבונאים ויועצי מס מוסמכים, מומחים במתן ייעוץ מס וחשבונאות וממוקדים במטרה עיקרית אחת- מציאת דרכים מעשיות וחוקיות שיחסכו לך כסף במישור העסקי והאישי. אצלנו תקבל ייעוץ איך תחסוך כסף ואיך תנהל את הכספים שלך טוב יותר. דווקא בתקופה זו, חשוב במיוחד להיות צמוד לשירות שלנו. ייעוץ טוב ימנע ממך להפסיד כסף, יעזור לך לשמור על הקיים וגם יעזור לך להיות רווחי.

מזון. חשבונאים ויועצי מס מוסמכים, מספקים ייעוץ שוטף on-line כל השנה. אנו חיים את הבעיות בשטח בכל יום. אצלנו לא מחכים לביקורת סוף השנה, האצבע שלנו על דופק הלקוח כל הזמן, דואגת שדברים יטופלו רגע לפני, ולא לאחר מעשה כשהנזק נעשה.

אנחנו מוודאים, בקפדנות, שאתה נהנה מכל הזכויות וההחזרים להם אתה זכאי. בקפדנות זהה נוודה שאתה גם ממלא את כל חובותייך.

בין לקוחותינו תמצא עסקים של עצמאים, שותפויות, חברות, עסקים מכל הסוגים, יזמים בתחילת הדרך, עמותות, מוסדות ציבוריים, יחידים ואחרים.

כעסק שאינו קופא על השמרים, הקיים קרוב ל-40 שנה, פני העתיד כאן ודור ההמשך כבר פועל, כעתודה מוכשרת ויעילה. אנו מכירים, ובעלי ניסיון רב, במגוון מאד רחב של תחומי עיסוק אפשריים. נשמח להעניק לך מהניסיון, המקצועיות, המקצוענות והאדיבות שלנו שמוטמעת ומושרשת היטב בצוות המשרד.

אנו חברים ותיקים בלשכת יועצי המס- סניף חיפה, והמנכ"ל שלנו, מר שמואל (סמי) מזון, שימש עד לאחרונה כנשיא ארצי של לשכות יועצי המס בישראל. גם דור ההמשך עושה חיל. מר יוסף מזון חבר בועדה המקצועית הארצית של לשכת יועצי המס בישראל, ועדה המשפיעה בפועל על הצעות החוק בנושא מיסים בישראל, ומביא לנו כבוד רב.

אנו מתעדכנים ורוכשים ידע מקצועי on-line בכל הקשור לנושאים והשירותים שאנו מספקים. ברשותנו כל התעודות המקצועיות המכובדות, הדרושות כדי לייצג אותך ואת האינטרסים שלך הכי טוב שאפשר בפני הרשויות השונות, ובכדי לייעץ לך הכי טוב שאפשר איך לנהל את ספרי החשבונות והכספים שלך יותר טוב.

אנו מחוברים on-line לשירותי עיבוד הנתונים של מס הכנסה מע"מ ובטוח לאומי.

דבר המאפשר לנו תקשורת מהירה יותר עם הרשויות וקבלת טיפול מזורז בכל הקשור להחזרי מס, קבלת תקצירי דוחות ועוד.

  • - לפרטים מלאים על שרותי המשרד לחץ כאן